shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Sitemizden Canlı Konuşma Fırsatı

1617 okunma

 

Yeni ve farklı kişilerle iletişime geçmek için Seslikanki online platform beklentilerinizi karşılayacaktır. Birkaç adımda eğlenceli bir dünyaya girebilirsiniz.

Yabancı İnsanlarla İletişim

Yabancı insanlarla iletişim kurabileceğiniz   Seslikanki, yeni ve farklı yapısıyla sesli siteler  içerisindeki yerini almıştır.  Burada kayıt olmanız ardından  Türkiye’nin birçok yerinden tanımadığınız kişilerle konuşma fırsatınız olur.  Üyelik yaptırmadıysanız, yeni üye olma bölümünden bilgilerinizi girerek sisteme girebilirsiniz.    Bilgilerinizi girerken profilinizi de iyi şekilde oluşturmak önemli bir detaydır.  Sizi tanımak isteyen kişiler  buradan bilgi alacaktır.

Radyo Dinleyerek Güzel Zaman Geçirin

Seslikanki üzerinden radyo dinleyerek zamanınızı güzelleştirebilirsiniz.  Örneğin okuldan ya da işten geldiğiniz zaman  sitemize girdikten sonra  müzik dinleyebilir ve sohbet başlatabilirsiniz. Kimle konuşmak istediğiniz tamamen sizin beklentinize göre olacaktır.  Platformumuzda amaç hem yeni kişiler tanımanızı sağlamak hem de güzel vakit geçirtmektir.

Canlı Konuşma Fırsatı

Canlı konuşma fırsatı bulabileceğiniz sesli chat  sitemizde  akşam ya da sabah saatlerinde mesajlaşabilir, canlı sohbet edebilirsiniz.   Bunu yapmak için öncelikle sohbet odalarına girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kendi ortak ilgi alanlarınızdan kişilerle daha etkili ve eğlenceli sohbetler edinebilirsiniz.

Yalnızlık Gideren Platform

Yalnızlık gidermek günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü iş odaklı yaşamak insanları yeni kişiler tanımaktan alıkoyabilir.  Sanal ortamlar kalabalık siteler ve eğlenceli sesli sohbet  sitemizde bu açıdan daha iyi zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz.   Sitemiz üzerinde dilediğiniz kişiyle sohbet başlatabilirsiniz. Ancak sohbet ederken elbette gerçek sohbet yerine geçmeyecektir.Çünkü  sonuçta internette  suistimale açık da bir ortam olduğunu unutmamak gerekir. Nasıl yeni kişilere hemen kimlik numarası ve kredi kartı bilgisi verilmezse aynı şekilde sanalda da buna dikkat etmek gerekir.  Bu açıdan önlem almak ve biraz dikkatli olmak işe yarayacaktır.

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir