shape-top shape-bottom subpage-overlay

Seslikanki Sitemizin Amacı

1804 okunma

 

Sanal ortamda yalnızlığı gidermek için yeni birilerini tanımak üzere Seslikanki online platformumuzu kullanabilirsiniz.

Seslikanki Neden Kuruldu?

Seslikanki  online sitemizin kurulmasındaki amaç,  internette  yabancı kişilerle sohbet ortamı sağlamak ve iletişimi kolay hale getirmektir.  Günümüzde iş ya da dğer nedenlerle insanlar birbirleriyle çok sosyalleşememektedir.  Bu yüzden internette daha çok zaman geçirmekte ve burada sosyalleşme çabasına girmektedir. Sesli siteler arasında fark yaratan sitemiz, bu beklentiye etkili bir şekilde yanıt vermektedir. Basit birkaç adımda sitemizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Üye Olunur?

 Sesli chat  yaparak konuşma başlatmak için sitemiz üzerinde üyelik yaptırmanız gerekmektedir. Sayfaya geldiğiniz zaman üye ol butonuna tıkladıktan sonra   bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bilgi girişinde ister kendi isminizle kayıt yaptırabilir isterseniz de takma isim rumuz ile devam edebilirsiniz.  Ancak bilgileriniz gerçek olursa karşı tarafla daha güvenilir bir zeminden ilerleyebilirsiniz. Elbette bunun anlamı da  her özel bilginizi yeni tanıştığınız kişilere vermeniz demek değildir. Kimlik numarası ve kredi kartı bilgisi gibi ayrıntılarda dolandırıcılık riski de olduğunu unutmamak gerekmektedir. İnternetten iletişime girerken biraz tedbirli davranmak büyük fayda sağlar.

Yeni Kişilerle Seviyeli Sohbet

Yeni birlerini tanımak istediğiniz zaman sesli sohbet  sitesi size kaliteli sohbetin anahtarını vermektedir. Sitemizi Türkiye’nin her yerinden  kişi ziyaret etmektedir.  bu açıdan geniş kapsamda kişilerle iletişime geçmek mümkündür. Ayrıca her türlü cihaz üzerinden de sitemiz girişe müsaittir.   Günün yorgunluğunu atarken, radyo dinleyerek, oyun oynayarak site içindeki başka etkinliklere de dahil olabilirsiniz.  Yani sadece birileriyle konuşmak zorunda da değilsiniz.  Siteye giriş yaptıktan sonra  hangi işlem ve bölümde uygulama talebi varsa buna göre sürece devam edilebilir. Sitemiz herkesin iyi zaman geçirmesi ve memnun kalması için ayarlanmaktadır. Günün her saati dilediğiniz zaman işlem yapılabilir.

Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir